Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

NAUJIENA - T.E. SRNS intensyviai maitinantis kremas PRO 60+

 

Jūsų veidas turi nepakartojamą istoriją
Veido oda atspindi dalį Jūsų esybės, Jūsų prisiminimus.
Kiekviena raukšlelė, kiekvienas senėjimo požymis atskleidžia unikalią gyvenimo istoriją.
Grožis priklauso ne nuo amžiaus, o nuo požiūrio!

NAUJIENA - T.E. SRNS intensyvi atkurianti veido programa nakčiai SLEEPING CURE

 

Odos grožis ir kokybė - yra glaudžiai susiję su poilsiu. Nakties poilsis - tai svarbiausias momentas, šalinant toksinus ir atsigaunant nuo kasdienio streso. Tačiau stresiniai periodai, miego stokos laikotarpiai ir senėjimas, slopina natūralų odos detoksikacinio mechanizmo veiklą. Tuo nesunkiai paaiškinama, kodėl kas rytą pabudus, mūsų oda atrodo pavargusi, pilkšva ir lyg be gyvybės, o dienos pabaigoje atrodome 5 metais vyresnės.

NAUJIENA - PERFECT FORMS anticeliulitinė programa CHANGE BEGINS TODAY

 

Statistika rodo, kad celiulitas pasireiškia net 90% moterų visame pasaulyje, todėl kosmetikos gamintojai nuolat tiria ir bando atrasti naujas, veiksmingesnes formules celiulitui mažinti.

Naujausi vartojimo tendencijų tyrimai ir daugelio pasaulio lieknėjimo planų populiarinimas parodė: kad klientai vis labiau supranta, jog sprendžiant problemas susijusias su celiulitu, efektyviausi rezultatai pasiekiami tik dirbant atsakingai ir kompleksiškai.

 

NAUJIENA - PUREXPERT nematomi pleistrai odos trūkumams šalinti SPOT PATCH

 

Tai beveik nematomi pleistriukai, greitai mažinantys dėmeles, spuogus ir kitus odos trūkumus bei apsaugantys nuo naujų uždegimų susiformavimo. Priemonė pasižymi antibakteriniu ir antiseptiniu poveikiu. Tai paprastas ir veiksmingas būdas, pašalinti odos trūkumus.

NAUJIENA - SYNERGYAGE AOX sistema

 

 

Cheminiai pilingai yra nepakeičiami, kai kalbama apie odos grožį. Pastaruoju metu jie tapo labiausiai pageidaujama ir praktikuojama procedūra estetinėje medicinoje, atliekama papildomai prie estetinių terapijų arba kaip visiškai atskira terapija.

Šiandien Germaine de Capuccini neatsilikdama nuo pažangiausių technologijų neinvazinėje dermokosmetikoje, siūlo procedūrą su KLINIKINIO PILINGO AOX SISTEMA (BIONINĖ + FERULINĖ). Tai inovatyvus ir išskirtinis požiūris į dermatologinį pilingą, kuris pasižymi maksimaliomis antioksidacinėmis ir odą atnaujinančiomis savybėmis, bet kartu yra visiškai saugus ir itin gerai toleruojamas bet kokios odos.

NAUJIENA - TIMEXPERT LIFT(IN) nauja odos ovalą atstatančių priemonių era

 

PAKELIA                                       UŽPILDO                                              PATEMPIA

TIMEXPERT LIFT(IN) - tai naujausias Germaine de Capuccini laboratorijos pasiekimas kovoje su odos senėjimu.

Nauja odos stangrinimo koncepcija rėmiasi chirurginėmis odos atjauninimo procedūromis, kur visapusis rezultatas pasiekiamas taikant trijų vektorių teoriją:

  • Apimtis
  • Vertikalus pakėlimas (vertical lifting)
  • Horizontalus patempimas (lateral lifting)

NAUJIENA - EXCEL THERAPY O2 kaukė intensyviai priežiūrai prieš odos senėjimą

 

Tai odos senėjimą atitolinantis produktas. Aukštos koncentracijos veikliosios medžiagos atstato, drėkina odą bei atkuria natūralius odos atsistatymo mechanizmus.