Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

NAUJIENA - PERFECT FORMS anticeliulitinė programa CHANGE BEGINS TODAY

 

Statistika rodo, kad celiulitas pasireiškia net 90% moterų visame pasaulyje, todėl kosmetikos gamintojai nuolat tiria ir bando atrasti naujas, veiksmingesnes formules celiulitui mažinti.

Naujausi vartojimo tendencijų tyrimai ir daugelio pasaulio lieknėjimo planų populiarinimas parodė: kad klientai vis labiau supranta, jog sprendžiant problemas susijusias su celiulitu, efektyviausi rezultatai pasiekiami tik dirbant atsakingai ir kompleksiškai.

 

Pirmą kartą Germaine de CAPPUCINI sukūrė KOMPLEKSINĮ CELIULITO GYDYMĄ:

-Rezultatai pranokstantys visus lūkesčius vos per 5 savaites-

 

CELLU-PROGRAMME profesionali programa
+
Specialus masažas
+
Kasdienis TOTAL FIT naudojimas
+
Tinkama mityba
+
Kasdienis sportinis aktyvumas
+
Sveiki įpročiai

 

 

PERFECT FORMS profesionali programa su specifiniu masažu  CELLU-PROGRAMME

Pakuotėje:

1. Lipo-Active Renewing įvyniojimas (fermentiniai milteliai 2 g x 10 vnt., gelis 60 ml x 10 vnt.)

Šalina toksinus, pagerina mikrocirkuliaciją ir aprūpina audinius deguonimi. Produktas susideda iš fermentinių miltelių (keratinazė, papainas, bromelainas ir hialuronidazė) ir efektyviais komponentais gausaus drenuojančio bei liekninančio gelio (peruvinė pipirnė, vektorizuotas kofeinas, pelžiedė, escinas, citrina, spanguolės).

2. Stangrinantis bei liekninantis aliejus (75 ml buteliukas, 10 procedūrų)

100% aktyvi formulė pagaminta iš 9 augalinės kilmės prisotintų aliejų (granatai, žalios kavos pupelės, miško vaisiai, pipirai, azijinė centelė, beržas, lazdyno riešutai, abrikosas, migdolai). Dviejų žingsnių programa sudaryta iš daugiau nei 20 aktyvių veikliųjų medžiagų, pasižyminčiu maksimaliu anticeliulitiniu poveikiu. Programa veikia kiekvieną celiulito formavimosi fazę: edemos atsiradimo; proliferacijos-polimerizacijos; fibrozę.

Derinami skirtingi poveikiai, kurių dėka visų pirma skatinama mikrocirkuliaciją ir mažinamas skysčių susilaikymas; tada veikiamos riebalų sankaupos ir neestetiškai atrodanti „apelsino žievelės oda“; galiausiai, atstatomas laipsniškai prarastas odos tonusas.

Maksimaliam efektyvumui išgauti, sukurtas apgalvotas masažas, kuris, milimetras po milimetro, koreguoja pilvą, juosmenį, klubus, šlaunis ir kelius.

 

Kodas: 913098 

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!

 


 

PERFECT FORMS dvifazis anticeliulitinis, stangrinantis aliejus TOTAL FIT

Dvifazė formulė sudaryta iš išskirtinai anticeliulitinių, liekninančių bei stangrinančių galių turinčių aliejų (granatai, žalios kavos pupelės, miško vaisiai, pipirai, ir t.t.) ir augalinės kilmės natūralių ekstraktų (peruvinės pipirnės, spanguolės, pelžiedė ir citrina).

• Išlygina nelygumus odos paviršiuje.
• Oda tampa lygi ir švelni.
• Modeliuojamas siluetas bei kūno kontūrai.
• Tonizuojantis poveikis.

Priemonės inovatyvi formulė suteikia aliejaus tekstūrą, kuri palengvina malonų ir ilgą masažą. Rezultatai bus stipresni, jei bus laikomasi specialios savimasažo technikos, kuri išsamiai paaiškinta pakuotės viduje.

Norint įveikti 5-ių savaičių „POKYČIAI PRASIDEDA ŠIANDIEN“ iššūkį, yra svarbu išsiugdyti sveikus įpročius, tokius kaip: subalansuota mityba ir kasdienis sportinis aktyvumas. Germaine de Capuccini siūlo gaires ir idėjas. Prieš pradėdama iššūkį, pasikonsultuokite su savo gydytoju ar dietologu ir pasitikrinkite, kad esate puikios sveikatos.

Talpa: 200 ml
Kodas: 911612

Prekę įsigyti galite www.feminabona24.lt