Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

NAUJIENA - SYNERGYAGE AOX sistema

 

Cheminiai pilingai yra nepakeičiami, kai kalbama apie odos grožį. Pastaruoju metu jie tapo labiausiai pageidaujama ir praktikuojama procedūra estetinėje medicinoje, atliekama papildomai prie estetinių terapijų arba kaip visiškai atskira terapija.

Šiandien Germaine de Capuccini neatsilikdama nuo pažangiausių technologijų neinvazinėje dermokosmetikoje, siūlo procedūrą su KLINIKINIO PILINGO AOX SISTEMA (BIONINĖ + FERULINĖ). Tai inovatyvus ir išskirtinis požiūris į dermatologinį pilingą, kuris pasižymi maksimaliomis antioksidacinėmis ir odą atnaujinančiomis savybėmis, bet kartu yra visiškai saugus ir itin gerai toleruojamas bet kokios odos.

Jis skirtas mažinti fotosenėjimo požymius, lyginti smulkias raukšleles ir raukšles, šviesinti papilkėjusią odą, suvienodinti netolygią spalvą bei naikinti kitas matomas odos problemas. AOX SISTEMOS (BIONINĖ + FERULINĖ) tikslas yra atnaujinti odą, neutralizuoti laisvųjų radikalų poveikį, suvienodinti odos spalvą, drėkinti ir skatinti kolageno ir elastino sintezę, taip atitolinant odos senėjimą.

AOX SISTEMA (BIONINĖ + FERULINĖ) jau po pirmos procedūros sugrąžina odai grožį ir jaunatviškumą, akivaizdžiai pagerindama odos tekstūrą bei spalvą. Po kelių procedūrų atnaujinama oda, ji tampa  lygi, elastinga, sumažėja raukšlių ir dėmelių.

 

AOX sistemą sudaro:

AOX 10% laktobioninė rūgštis

Tai naujausios kartos AHA rūgštys, kurios yra saugesnės, pasižyminčios daugiafunkciniu veikimu, geresniu eksfoliaciniu, antioksidaciniu bei drėkinančiu poveikiu. Specialiai skirta fotosenėjimo pažeistai odai.

  • Veiksmingas eksfoliatorius, kuris silpnina ryšius tarp korneocitų ir reguliuoja keratinizacijos procesą. Eksfoliacijos metu sumažinamas raginis ląstelių sluoksnis, oda tampa elastingesnė.
  • Stiprus antioksidacinis poveikis, stabdantis laisvųjų radikalų formavimąsi odoje.
  • Geresnis odos drėkinimas. Prittraukia, absorbuoja ir sulaiko vandenį odoje. Stiprina odos barjerinę funkciją.
  • Laktobioninė rūgštis apsaugo ir puoselėja odą, skatindama epidermio regeneraciją bei gerindama kolageno ir elastino skaidulų kokybę.


Talpa: 60 ml
Kodas: 582324

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!

 

AOX 10% ferulinė rūgštis

Naujas ingredientas dermatologijoje, kuris pasižymi stipriu antioksidaciniu bei ląstelių DNR apsaugančiu poveikiu.

  • Itin stiprus antioksidantas,  kuris neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį bei sustiprina antioksidacines vitaminų E ir C savybes; apsaugo od nuo fotosenėjimo.
  • Apsaugo ląstelių DNR nuo neigiamo saulės spinduių poveikio bei skatina odos atsistatymą po saulės.
  • Apsaugo dermos, kurioje išsidėstę kolageno ir elastino skaidulos bei kapiliarai,  struktūrą.
  • Hiperpigmentaciją mažinantis poveikis, pasiekiamas kontroliuojant  fermento tirozinazės aktyvumą; šviesina pigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų susidarymo.

Talpa: 30 ml
Kodas: 582324

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!

 

GRYNO RETINOLIO KONCENTRATAS
AUKŠTOS KONCENTRACIJOS PRIEŠRAUKŠLINIS KONCENTRATAS

Ši formulė sui tin aukštos koncentracijos grynu retinoliu – tai viena efektyviausių su senėjimo žymėmis kovojančių priemonių.
GRYNO RETINOLIO KONCENTRATAS 1.0 – tai aliejinio pagrindo  produktas, pasižymintis raukšles mažinančiu poveikiu, kuris intensyviai skatina ląstelių atsinaujinimą bei kolageno gamybą. Rezultatas – lygi, elastinga, pridrėkinta ir švytinti oda su žymiai toligesne spalva. 

  • Ląstelių atnaujinimo poveikis: retinolis reguliuoja ląstelių atsinaujinimo procesusu net giliausiuose odos sluoksniuose. Šis pastovus atsinaujinimo ptrocesas išsaugo odos jaunatviškumą. 
  • Kolageno gamybą skatinantis poveikis: retinolis suaktyvina natūralų kolageno gamybos procesą ir taip pagerina odos stangrumą, sumažina mimikos raukšles ir raukšleles.

Talpa: 12 vnt. x 1 ml
Kodas: 582176

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!

 

INTENSIVE RELIEF
DRĖKINANTIS ODĄ APSAUGANTIS GELIS

Tai bevandenis gelis, kuris veikia kaip drėkinantis apsauginis barjeras ir skatina odos epitelizaciją ir žaizdų gijimą. Intensyviai regeneruojanti ir drėkinanti priemonė nepakeičiama norinti nuraminti odą, sumažinti sudirgimą bei apsaugoti nuo odos tempimo po medicininių - estetinių procedūrų (pilingų, lazerinių procedūrų, dermabrazijos ir pan.) Be specifinio panaudojimo ypatingam odos atstatymui, gelis naudojamas kaip kasdieninė priežiūros priemonė pažeistoms lūpoms, sudirgimams, būnant itin šaltame ore, užsiminėjant žiemos sportu. 

Talpa: 30 ml
Kodas: 582294
Prekę įsigyti galite www.feminabona24.lt