Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

NAUJIENA - T.E. SRNS intensyviai maitinantis kremas PRO 60+

 
Jūsų veidas turi nepakartojamą istoriją
Veido oda atspindi dalį Jūsų esybės, Jūsų prisiminimus.
Kiekviena raukšlelė, kiekvienas senėjimo požymis atskleidžia unikalią gyvenimo istoriją.
Grožis priklauso ne nuo amžiaus, o nuo požiūrio!

Germaine de Capuccini praplėtė grožio sampratą, kalbėdama apie natūralų grožį brandžiame amžiuje. PRO 60+ - tai naujas TIMEXPERT SRNS linijos produktas, skirtas pilnai gyvybingumo moteriai, manančiai, kad branda – tai geriausias jos gyvenimo tarpsnis.

Tai tikros moterys, nebijančios senti ir išdidžiai demonstruojančios “geruosius savo senėjimo požymius”.

“Sexagenarianai” – iš lotynų kalbos kilęs žodis, kurio reikšmė – šešiasdešimtmečiai.

Vis auganti senjorų rinka, jos įvaizdis, garbinimas ir gerbūvis sąlygojo naujos srovės atsiradimą, kurią American V Magazine pavadino “Sexygenarianai”. Tai moterys virš 60, stulbinančios, seksualios, kurios demonstruoja natūralų grožį ir jaučiasi per jaunos, kad būtų senos.


PRO 60+ INTENSYVIAI MAITINANTIS KREMAS AUKŠČIAUSIŲ POREIKIŲ TURINČIAI ODAI

Tai stebuklinga formulė, kurios siekia moterys, ieškančios pusiausvyros tarp jų nepasotinamo apetito gyvenimui ir tų žymių, kurias paliko gyvenimas ant jų odos. Moterys, žinančios, kad bėgant metams jų oda turi susidoroti su daugeliu iššūkių ir joms dabar reikia sąjungininko, padėsiančio susidoroti su jais! Naujasis intensyviai maitinantis kremas aukščiausių poreikių turinčiai odai yra tokios reiklios moters pagalbininkas.

Šis turtingos, aksominės tekstūros stulbinantis kremas pasižymi įvairiapusiu poveikiu ir siūlo intensyvų atsaką 5 iššūkiams, su kuriais susiduria brandi oda:
· Odos išsausėjimas ir komforto trūkumas
· Sumažėjusios regeneracinės ir apsauginės savybės
· Odos suglebimas
· Gilios raukšlės ir mimikos raukšlelės
· Tamsios dėmės ir papilkėjusi oda


NAUJOVĖ

Tai pažangių tyrimų kovoje su senėjimu rezultatas, paremtas naujausiu atradimu – epigenetika.

Šiandien žinome, kad aplinka, gyvenimo būdas, ir netgi emocijos sukuria epigenetinius veiksnius, labiau lemiančius mūsų senėjimą, nei genetinis paveldėjimas. Šie veiksniai pažymi mūsų senėjimo kelią remdamiesi “mūsų odos istorija”.

Naujausi tyrimai parodė, kad epigenetiniai pokyčiai, įtakojantys mūsų genų ekspresiją ir taip ribojantys jaunatviškumo baltymų gamybą, yra kontroliuojami ir, dar daugiau, - atstatomi.

Intensyviai maitinančio kremo aukščiausių poreikių turinčiai odai sudėtyje yra pažangi itin koncentruota veiklioji medžiaga – Epigenolis, kuri gaunama iš medetkų žiedų sudėtingo fermentų inžinerijos proceso metu. Ji suaktyvina svarbiausius jaunatviškumo mechanizmus kaip jungiklis, “įjungdama” epigenetinių faktorių “išjungtus” genus. Šiuo metodu atstatomi “jaunatviškumo baltymai” ir taip visapusiškai sumažinami senėjimo požymiai.

“Epigenolis pakeičia odos istoriją ir pakeičia likimą”

Intensyviai maitinantis kremas savo sudėtyjeturi išskirtinę linijos veikliąją medžiagą - RC-Advanced kompleksą, kuris veikia kaip esminė pagalba amžiaus nualintai odai, kad ji galėtų atlikti svarbiausias odos jaunatviškumą palaikančias funkcijas – apsaugoti save dienos metu ir atstatyti ląsteles nakties metu.

Itin pažangi produkto formulė, kurioje du itin veiksmingi ingredientai Epigenol ir RC-Advanced kompleksas suderinti su kitomis regeneruojančiomis, drėkinančiomis bei reguliuojančiomis melanino gamybą veikliosiomis medžiagomis.

Veiksmingas veikliųjų medžiagų kokteilis, sėkmingai susidoroja su 5 AMŽIAUS IŠŠŪKIAIS:
1. Suteikia komforto pojūtį sausai, dehidratuotai odai. Tai pasiekiama dviejų, itin stipriomis drėkinančiomis savybėmis pasižyminčių ingredientų dėka: aukštos molekulinės masės hialurono rūgšties ir multi-lamelarinio keramidų cholesterolio bei sfingozino komplekso. Jie atstato hidrolipidinę plėvelę bei užtikrina optimalų drėgmės lygį trijų sinergiškai veikiančių poveikių dėka: suformuoja plėvelę, kuri reguliuoja vandens išgarinimą, veikia kaip “vandens rezervuaras” ir apsaugo hidrolipidinį barjerą. Giliai sudrėkinta ir pamaitinta oda atrodo daug stangresnė, jaučiamas komforto pojūtis.

2. Apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir stiprina odos regeneracines savybes.
Išskirtinis RC-Advanced kompleksas suteikia brandžiai odai energijos, kuri reikalinga atlikti svarbiausioms apsauginėms ir atstatomosioms funkcijoms dienos ir nakties metu tokiu pat ritmu, kaip tai dar jauna oda. Apsaugo ir atstato pažeistą DNR, taip prailgindamas ląstelių gyvavimą ir atitolindamas odos senėjimą.

3. Skatina regeneracinius procesus, atstatančius odos stangrumą bei ovalą. Tai Biologiškai aktyvių citokinų kombinacija, kuri atstato odos tankį net giliausiuose sluoksniuose, vienu metu atlikdama tris funkcijas: atstatymą – skatinama kolageno, elastino ir proteoglikanų gamyba. Re-epitelizacija skatina epidermio atsinaujinimą ir taip padidina Savisaugos mechanizmą.

4. Lygina odos mikroreljefą, didina odos elastingumą, mažina raukšles. Pažangiausios veikliosios medžiagos Epigenolio dėka suaktyvinami gyvenimo būdo įtakoti jaunatviškumo mechanizmai. Pagerėja odos elastingumas, stangrumas, raukšlės tampa mažiau pastebimos, oda atrodo jaunatviškesnė.

5. Suteikia skaistumo ir sveiką išvaizdą bet kokiame amžiuje, nes mažina pigmentacijos sutrikimus, šviesina senatvines dėmes. Veiksmingas pieno baltymų kompleksas reguliuoja melanocitų metabolizmą, mažina melanino gamybą, todėl odos spalva tampa vienodesnė, jai suteikiama švytėjimo.


REZULTATAI
· Jau pirmą kartą pasitepus kremu, matysite skirtumą - oda įgaus daugiau gyvybingumo, skaistumo.
· Naudojant diena po dienos, visi senėjimo požymiai sumažėja, oda tampa intensyviai pamaitinta, sustiprinta ir atstatyta, atgavusi elastingumą, tolygią spalvą, švytėjimą bei komforto pojūtį.

Turtingos, aksominės tekstūros kremas, tarsi, apgaubia odą, tačiau greitai susigeria ir intensyviai ją pamaitina.
Priemonė pasižymi itin jausmingu kvapu, kuriame išsiskiria citrusų ir žalumos natos, širdies nata – rožių žiedlapių, vėliau atsiskleidžia našlaitės ir heliotrope natos. Bazė su subtiliu aksominiu prisilietimu.

Kaip naudoti:
kasdien, ryte ir vakare, ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekolte odos. Norint stipresnio poveikio prieš kremą rekomenduojama naudoti Repair Night Progress.
 
Patikrintas dermatologų
 
INDIKACIJOS
· Brandžiai odai virš 60 metų.
· Brandžiai sausai ir itin sausai odai.
· Odai, kurioje akivaizdžiai pastebimi pokyčiai dėl menopauzės sukelto hormono trūkumo.
 
TIMEXPERT SRNS intensyviai maitinantį kremą aukščiausių poreikių turinčiai odai PRO 60+ įsigyti galite http://feminabona24.lt/index.php?ro...