Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

NAUJIENA - TIMEXPERT LIFT(IN) nauja odos ovalą atstatančių priemonių era

 

PAKELIA                                       UŽPILDO                                              PATEMPIA

TIMEXPERT LIFT(IN) - tai naujausias Germaine de Capuccini laboratorijos pasiekimas kovoje su odos senėjimu.

Nauja odos stangrinimo koncepcija rėmiasi chirurginėmis odos atjauninimo procedūromis, kur visapusis rezultatas pasiekiamas taikant trijų vektorių teoriją:

  • Apimtis
  • Vertikalus pakėlimas (vertical lifting)
  • Horizontalus patempimas (lateral lifting)

Kur paslaptis?  Tai V-Matrix – aukštųjų technologijų kompleksas, kurio veikliosios medžiagos užprogramuotos veikti problemos esmę – jos atstato kolageno ir elastino sklaidulų tinklą, kuris užtikrina dermos struktūrą, ir taip padidina odos stangrumą iš vidaus.

 

Koreguojami veido bruožai. Raukšlės tampa mažiau pastebimos.

Produktų sudėtyje esantis kalcio ir gliukozės junginys stimuliuoja hialurono rūgšties gamybą dermoje. Taip ne tik užtikrinamas optimalus odos drėgmės lygis, bet kartu pagerinamas odos tankis.

 

Odai suteikiama putlumo, užpildoma jos apimtis. Atstatomi veido ovalo kontūrai.

TIMEXPERT LIFT(IN) produktuose, siekiant atnaujinti odos infrastruktūrą, derinami naujausi moksliniai pasiekimai ir didžiulė gamtos galia. Atstatymas vyksta gilesniuose odos sluoksniuose, o odą patempiantis efektas matomas paviršiuje.Liniją sudaro:

VECTOR-3
STANGRUMO IR APIMTIES SUTEIKIANTI PROGRAMA
VEIDUI-KAKLUI-DÉKOLTE SRIČIAI

Programa sudaryta taip, kad geriausias TIMEXPERT LIFT(IN) poveikis būtų pasiekiamas jau pirmosios procedūros metu. Iš karto matomi rezultatai:

  • Atstatomas odos stangrumas. Koreguojami veido bruožai.
  • Odai suteikiama daugiau putlumo, apimties ir tankio. Sumažėja raukšlių.
  • Oda patempiama, atstatomi ovalo kontūrai.
Pilna keturių procedūrų mėnesio programa užtikrina ilgalaikį ir stiprėjantį ovalo atstatymo ir stangrinimo efektą. Kartu su profesionalo parinkta labiausiai tinkama TIMEXPERT LIFT(IN) kasdienine priežiūra namuose, patenkina net pačius didžiausius lūkesčius. Pakuotė skirta 5 procedūroms.
 
PAKUOTĖ SKIRTA TIK PROFESIONALAMS!
Kodas: 422002

 

VECTOR LIFT
STANGRINANTIS VEIDO SERUMAS


Tai itin veiksmingas stangrinantis bei veido ovalą atstatantis koncentratas.
Jo pagrindas - V-Matrix kompleksas. Biotechnologijų pasiekimai bei gamta apjungti tam, kad atstatytų kolageno ir elastino skaidulų tinklą, suteikiantį odai kontūrus bei apimtį. Kad efektas būtų matomas išorėja, oda stangrinama iš vidaus,
Stangrina, užpildo ir patempia. Modeliuoja kontūrus, nesuteikdamas odos traukimo/tempimo pojūčio.
Dėl sudėtyje naudojamų natūralių ekstraktų poveikio mažina poras ir neleidžia joms išsiplėsti.
VECTOR LIFT MASTER FIRMNESS SERUM – tai ypatingu poveikiu pasižyminti priemonė, kurią galima naudoti vieną arba tepti prieš kitas kasdieninės priežiūros priemones.

Talpa: 50 ml
Kodas: 420008
Įsigyti galite: www.feminabona24.lt

 

SUPREME DEFINITION CREAM
VEIDO OVALĄ ATSTATANTIS KREMAS

Tai senėjimą stabdantis kremas, sukurtas naudojant V-Matrix kompleksą. Kremas suteikia odai jaunatviškumo, aprūpina ją stangrinančiomis, modeliuojančiomis bei užpildančiomis veikliosiomis medžiagomis.
Tai pirmasis kremas, kuriame naudojama inovatyvi Alpha-Gel technologija, kurios dėka odos paviršiuje sukuriama nematoma plėvelė – “antra oda”, kuri pagerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą ir sustiprina stangrinantį poveikį.
Tik užtepus kremą ant odos, iš karto išlyginamas jos mikroreljefas, suteikiamas gaivos ir komforto pojūtis. Ilgiau naudojant, akivaizdžiai atstatomi veido ovalo kontūrai, patempiama oda, raukšlės tampa mažiau pastebimos.
Tai būtina priemonė toms moterims, kurios nori rezultato nuo pirmųjų dienų. Tinka visiems odos tipams.


Talpa: 50 ml
Kodas: 420015
Įsigyti galite: www.feminabona24.lt

 

NECK AND DECOLTAGE TAUTENING AND FIRMING CREAM
KAKLO IR DEKOLTE ODĄ STANGRINANTIS KREMAS

Kaklo oda yra plonesnė ir labiau pažeidžiama, nei veido, todėl greičiau praranda stangrumą. Todėl jai reikalinga senėjimą stabdanti strategija, kuri reikalauja ypatingos priežiūros bei veikliųjų medžiagų, kurių kitos priemonės negali pasiūlyti.
Kaklo ir dekolte odą stangrinančio kremo sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, gaunamų iš Alpinės liūtpėdės (edelveiso) gėlės, praturtintos leontopodine rūgštimi, kuri pasižymi itin stipriu antioksidaciniu poveikiu.
V-matrix komplekso dėka atstatoma dermos struktūra. Jau per tris savaites pastangrinama ir patempiama kaklo oda. Kaklo ir dekolte sritis atjauninama, atstatomi kontūrai, sumažėja raukšlių.
Tai nepakeičiama priemonė moterims nuo 40 metų.

 
Talpa: 50 ml
Kodas: 420022
Įsigyti galite: www.feminabona24.lt