Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

Apie Lakshmi

 

Lakshmi100% natūrali Ajurvedinė kosmetika

Sekdama tradicine Ajurvedos išmintimi, aromaterapijos ir kitomis natūraliomis gydymo sistemomis, LAKSHMI siūlo metodus, patarimus ir produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę. Pagal kūno sandarą ir būdą, Ajurveda visą kūriniją skirsto į tris, došomis vadinamus, tipus – Vata, Pitta, Kapha ir jų kombinacijas.

LAKSHMI procedūros dėka oda tampa ir išlieka spindinti, šilkinė ir sveika. LAKSHMI procedūros, produktai, metodai ir patarimai sprendžia ne tik išorines odos problemas. LAKSHMI gilinasi į problemų priežastis ir stengiasi sukurti vidinį balansą. Įdiegdama pažangiausias kosmetologijos žinias ir naudodama tik natūralius, organinius komponentus ir eterinius aliejus, LAKSHMI dovanoja grožį bei prabangą visiems trims odos tipams - Vata, Pitta ir Kapha.

 

Kas išskiria Lakshmi iš kitų kompanijų?

1. Natūralios konservuojančios medžiagos. LAKSHMI konservuoja savo produktus naudodama greipfrutų sėklų ekstraktą, glicinatą, išgautą iš sojų, eterinius aliejus ir natūralius vitaminus. Šie natūralūs komponentai ne tik nedaro neigiamo poveikio, bet ir puoselėja odą.

2. Švelnūs augaliniai kvapai. LAKSHMI naudojami švelnūs augaliniai kvapai išgaunami tik iš natūralių augalinių aliejų. Produktų sudėtyje nenaudojami sintetiniai kvapai.

3. Nuostabusis 100% natūralus drėkiklis. Kosmetikos gamyboje naudojamas taip vadinamas “natūralus drėkinantis faktorius” (NMF). Į LAKSHMI produktus įeinantį NMF sudaro tik natūralūs komponentai: alijošiaus gelis, dedešvos ir saldymedžio augaliniai klijai, suteikiantys odai aukščiausios kokybės natūralų drėkinimą.

4. Nėra naftos produktų. Šiuolaikinėje įprastoje kosmetikoje dažnai naudojamus perdirbamus naftos produktus, LAKSHMI pakeičia naudingais žmogui šaltai spaustais augaliniais aliejais: jojobos, taukmedžio, laukinės muskusinės rožės, ypatingu būdu pagal senuosius Ajurvedinius receptus išgautu sezamo aliejumi ir kt.

5. Visiškai natūralus neregeneruotas alijošius. LAKSHMI produktuose sorbitolis ir sintetinis glicerinas pakeičiami grynu natūraliu alijošiaus geliu, pasižyminčiu ypatingai geromis drėkinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, raminančiomis savybėmis.

6. Laukiniai augalai ir organinės kultūros. LAKSHMI siūlomi nauji žoliniai ekstraktai išgauti visiškai naujais būdais su sertifikuotu augaliniu glicerinu. Natūraliai, be genetinės modifikacijos išauginti augalai turi ypatingų funkcinių savybių, būtinų pasiekti efektyvių reikiamų rezultatų.

8. Spalvos. Subtilūs produktų atspalviai išgaunami tik iš augalų ir eterinių aliejų (ilgoji ciberžolė, chna, alijošius).

9. Fito – Liposomos. LAKSHMI kremų pagrindas – fitoliposomos, arba - augalinės kilmės liposomos, padedančios sulaikyti drėgmę odoje, atstatančios ląsteles, padedančios gilesniems audiniams įsisavinti maitinančias ir drėkinančias biomedžiagas.

10. Šaltai spausti augaliniai aliejai. Visi augaliniai aliejai: sezamo, kviečių gemalų, jojobos yra gaunami šalto spaudimo būdu, o tai leidžia išsaugoti visas naudingąsias jų savybes. LAKSHMI nenaudoja gyvulinių taukų, mineralinių aliejų, gautų iš naftos.

11. Ajurvedos Išmintis. Unikalūs LAKSHMI produktai yra sukurti vadovaujantis laiko patikrintomis senosiomis Ajurvedos tiesomis ir nuorodomis. Produktų gamyboje naudojami Ajurvediniai žoliniai ekstraktai ir specialiai pagamintas sezamo aliejus. Siekiant atstatyti vidinį balansą, kuris yra mūsų sveikatos ir grožio pagrindas, LAKSHMI produktai suskirstyti pagal došas, kitaip vadinamas Ajurvediniais tipais.

12. Neatliekami bandymai su gyvūnais. LAKSHMI gaminiai ir į jų sudėtį įeinantys komponentai nemėginami ant gyvūnų. Produktų sudėtyje nėra gyvulinių komponentų.

13. Nenaudojamos genetiškai pakeistos žaliavos. Gamta dovanoja mums ypatingas medžiagas, reikalingas gražiai ir sveikai odai – “ypatingąsias riebiąsias rūgštis”, kurios yra išgaunamos tik iš šaltai spaustų augalinių aliejų bei žolių. Mūsų oda “godžiai geria” šias medžiagas, kurios nesikaupia žmogaus audiniuose. “Ypatingųjų riebiųjų rūgščių” nėra gyvulinės kilmės, sintetiniuose ir iš naftos gautuose produktuose. LAKSHMI pasisako prieš genetines manipuliacijas ir produktų gamybai naudoja tik genetiškai nepakeistas medžiagas.

14. PH. Kompanijos produktų pH yra identiška odos pH.