Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

Apie STYX

 

StyxSTYX-Naturcosmetic“ prioritetas – aukštos kokybės natūralūs produktai. Šviežios žolelės auginamos biologiškai švariuose laukuose, o derlius nuimamas optimaliomis sąlygomis. Kokybiški eteriniai aliejai – tai natūralios kosmetikos pagrindas apjungtas su senais receptais ir šeimos tradicijomis, susiformavusiomis karta iš kartos. Erwin‘as Stix‘as jau 1965 m pritaikė savo žinias apie augalus ir įrengė mažą gamyklėlę, kur gamino produktus skirtingiems odos tipams, naudodamas eterinius aliejus kaip natūralius aktyvius ingredientus.

1984 m. farmacininkas Wolfgang‘as Stix‘as sėkmingai perėmė ir plėtojo verslą. Principai ir produkto filosofija išliko tokia pati iki šių dienų:

  • gamyba tik iš augalų ir žolelių aktyvių ingredientų;
  • naudojami aukštos kokybės šaltai spausti augaliniai aliejai;
  • kokybiškos žaliavos gaunamos bendradarbiaujant su fermeriais (pvz. rožės eteriniai aliejai iš Bulgarijos, Levandos iš Prancūzijos).

Nereikia net minėti, kad „Styx“ bandymų su gyvūnais neatlieka. Sparčiai besiplečianti Austrijos kompanija šiuo metu turi atstovus visuose 5 kontinentuose ir eksportuoja kosmetiką į daugiau nei 40 pasaulio šalių. Gaminamų produktų pasiūla nuolat plečiama, ir šiuo metu ji siekia 750 produktų. Technologiniai įrengimai padeda išsaugoti vitaminus, mineralus ir aktyvių ingredientų kvapus, naudoti karščiui jautrius komponentus išlaikant 450 C temperatūrą ir taip apsaugant jų savybes.

„STYX Naturcosmetic“ tikslas - harmonizuoti kūną, sielą ir dvasią bei paryškinti kūno grožį, naudojant gamtos turtus.

STYX Naturcosmetic tai:

  • Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
  • Efektyvumas. Laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas.
  • Kokybė. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Šios technologijos dėka išsaugomos natūralių komponentų vertingosios medžiagos.
  • Saugumas. Dermatologiškai patikrinta. Mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.

STYX Naturcosmetic patikimumą garantuoja:

BIO CONTROL

Šis sertifikavimo ženklas garantuoja tai, kad įmonės veikla nuolatos tikrinama ekspertų: prižiūrima gamybos higiena, produktų šviežumas ir pakavimo procesas.

LACON

Tarptautinės akredituotos laboratorijos LACON sertifikatai suteikiami tokiems produktams, kurių sudėtyje tik organiniuose ūkiuose auginti ar laukinėje gamtoje augantys augalai bei šalto spaudimo aliejai be sintetinių priedų.

G.M.P.

Gros Gamybos standartas suteikiamas tik aukščiausios kokybės produkciją gaminančioms įmonėms. Tai galioja ir pačių produktų kokybei, ir gamybos technologijai, žaliavoms, įrengimams, personalui ir higienos normoms.

IHTK

„styx Naturcosmetics“ – tarptautinės gamintojų asociacijos, kovojančios prieš kosmetikos testavimą su gyvūnais, ir Vokietijos gyvūnų apsaugos draugijos narė.

Styx