Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

Apie mus

 

„Femina Bona“ savo turtingą istoriją grožio pasaulyje skaičiuoja nuo 1993 m., kai buvo įkurtas „LADY ANE“ grožio salonas Kaune, išaugęs į „Femina Bona“ įmonių grupę, šiandien veiklą vykdančią tokiomis kryptimis:

  • Distribucija. Profesionali kokybiška kosmetika veido, kūno, plaukų priežiūrai. Atstovaujame profesionalios kosmetikos lyderiaujančius gamintojus „Keune“, „Germaine de Capuccini“ daugiau nei 15 metų. Per šį laikotarpį gilinomės į natūralumo esmę ir vidinę žmogaus harmoniją, pasiūlėme rinkai natūralios kosmetikos iš „Lakshmi“, „Styx“ kompanijų. Sėkmingai vystome didmeninę ir mažmeninę prekybą Lietuvoje ir Latvijoje. Daugiau apie produktus kviečiame žiūrėti ir jų įsigyti: www.feminabona24.lt 

 

  • Mokykla. Mokymo centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kur kviečiame įgyti kosmetikų ir kirpėjų specialybes, kelti kvalifikaciją. Organizuojame kursus visiems, besidomintiems grožio sritimi. Apie kursų įvairovę rasite:  www.feminabona.lt/mokymai 

 

 

 

Socialinė atsakomybė

Nuolatinis veiklos tobulinimas
UAB „Femina Bona“ baigė įgyvendinti projektą „UAB Femina Bona didmeninės prekybos procesų optimizavimas ir veiklos našumo skatinimas“ (projekto nr. VP2-2.1-ŪM-03-K-02-135), kuris pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto ,,Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę ,,Procesas LT“ buvo finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto metu įmonėje buvo įdiegtas LEAN vadybos metodas didmeninės prekybos ir mokymų vedimo procese. Tikimės, kad įdiegtas metodas leis įmonei operatyviai ir tiksliai planuoti visą veiklos tiekimo grandinę, didinti produktų pristatymo greitį, gebėti operatyviai ir lanksčiai perplanuoti užsakymų planus pagal klientų poreikius, didinti mokymų paslaugų kokybę ir darbo našumą.

Šio projekto įgyvendinimui buvo skirta 37.500 Lt (10.860,75 EUR), iš kurių 18.750 Lt (5.430,38 EUR) ES paramos dalis.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2013-03-04, pabaiga – 2014-12-03