Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

5 visiškai nauji SO PURE dažų atspalviai

 

NETURINTYS AMONIAKO IR PARABENŲ

Gamtoje yra tiek daug gražių spalvų. Atraskite mūsų 5 naujus So Pure Natural Balance atspalvius, kiekvienas iš kurių yra įkvėptas vis kitokio gamtos reiškinio. Pagaminti iš aukščiausio lygio ekologiškų sudedamųjų dalių - draugiški Jums.

5 naujieji atspalviai apima sodrius žemės atspalvius, kreminius šviesius atspalvius, ugningus raudonius ir turtingus raudonmedžius. Visi dažų mišiniai visiškai neturi amoniako ir parabenų bei yra praturtinti fitokeratinu. Kokoso riešutų pagrindas sustiprina plauko struktūrą ir dažymo metu maitina kiekvieną giją. Atsiradus šiems naujiems atspalviams, So Pure Natural Balance dažų spalvų gamą dabar sudaro daugiau nei 50 sodrių spalvų, kurios puikiai papildo viena kitą, suteikdamos Jums neribotas galimybes sukurti pritrenkiančius spalvų mišinius.

 

NATURALŪS. MAITINANTYS. STIPRŪS. SPA LYGIO PLAUKŲ SVEIKATINIMAS

Štai kas daro So Pure Natural Balance dažus nuostabiu pasirinkimu plaukus dažantiems profesionalams.

 

NATŪRALI SUDĖTIS

Visi So Pure Natural Balance dažai gaminami yra be amoniako ir parabenų. Atspalviai yra praturtinti sertifikuotais ekologiškais eteriniais aliejais, kurie padaro sudėtis itin švelniomis ir neleidžia dažams nudažyti galvos odos.

 

MAITINANČIOS SUDEDAMOSIOS DALYS

So Pure Natural Balance dažų atspalviai yra praturtinti fitokeratinu, pagaminti kokoso riešutų pagrindu, kuris maitina plaukus iš vidaus ir sustiprina jų struktūrą. Sertifikuotame ekologiškame argano aliejuje yra vitaminų A ir E, kurie maitina plauką.


NAUJOSIOS GAMTOS ĮKVĖPTOS SPALVOS:

4.19 MEDIUM MATT BROWN

"Medium Matt Brown“ yra įkvėptas sodrių žemės atspalvių. Ši ryški spalva buvo specialiai sukurta neutralizuoti natūralius raudonus atspalvius.


5.5 LIGHT MAHOGANY BROWN

Šis „Light Mahogany Brown“ radosi iš nuostabių raudonų raudonmedžio žievės atspalvių. So Pure Natural Balance atspalvis Nr. 5.5 suteikia šilumos šaltiems odos atspalviams. Linksmumo vardan, pridėkite į savo šukuoseną keletą šviesiai rudų sruogų.


6.19 DARK MATT BLONDE

„Dark Matt Blonde“ įkvėpė įspūdingos audringo dangaus spalvos. So Pure Natural Balance dažų atspalvis Nr. 6.19 yra tobulas panaikinti vario ir raudonos spalvos atspalviams šviesinant, tačiau, taip pat, tinka ir nepageidaujamų raudonų plaukų atspalvių išblukinimui.


7.43 MEDIUM COPPER GOLDEN BLONDE

Raudona žemė, išsilydžiusi lava. Šis „Medium Copper Golden Blonde“ atspalvis perteikia nuostabų pavojingų vulkanų grožį. Sodri švelni šviesi varinė spalva su aukso atspalviu. Pasiekite prabangią išvaizdą nudažant visą galvą arba labai sodrų įvaizdį derinant kartu su auksinėmis sruogomis.

 

8.38 LIGHT HAZELNUT BLONDE

Neaprėpiama beribė dykuma, žvilgantis auksas tiek kiek mato akys. Šis nuostabus „Light Hazelnut Blonde“ atspalvis yra įkvėptas kopų. „Hazelnut“ yra šilto prisilietimo švelni asmenybė. Šviesiai plaukų spalvai ji gali suteikti dar daugiau gilumo.. Šią spalva taip pat mėgstama naudoti kaip mažai ryškų atspalvį. Ji puikiai įsimaišo tarp šviesesnių atspalvių.


KEUNE So Pure dažai skirti profesionaliam naudojimui!
Dėl dažų įsigyjimo kreipkitės į savo regiono vadybininką arba FEMINA BONA parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.