Kosmetika plaukams Kosmetika odai Mokymai El. parduotuvė

Naujieji Keune DESIGN formavimo produktai jau Lietuvoje

 

Naujausi DESIGN produktai

Tai formavimo priemonės, tapsiančios klasika, kaip ir kokteilinės juodos suknelės, odinės rankinės ir balti vyriški marškiniai.


BLOW DRY SPRAY
Kodas: 27298
Talpa: 200 ml

Nuolatinis karštas modeliavimas plaukams sukelia galybę rūpečių. 
Ilgalaikės šito pasekmės – skilinėjantys plaukų galiukai, blizgesį praradę ir lūžinėjantys plaukai.

Tokių pasekmių galite išvengti, jeigu kaskart prieš naudodami karšto modeliavimo įrankius, išpurkšite plaukus apsaugine priemone Blow Dry Sray. Purškiklis ne tik palengvina ir pagreitina plaukų formavimą, bet ir apsaugo nuo galimo perkaitinimo.

 

PRESS WAX
Kodas: 27295
Talpa: 200 ml

Plaukų vaškas tekstūrai ir apimčiai kurti. Press Wax priemonė  efektą suteiks visai dienai. Plaukus lengva performuoti. Lanksti fiksacija. Lengvos konsistencijos vaškas patogaus naudojimo purškiklio formos. Ne tik šukuosenos formavimui, bet ir plaukų apsaugai nuo žalingų UV spindulių ir aplinkos poveikio.

 

THICKENING CREAM
Kodas: 27297
Talpa: 200 ml

Kremas skirtas ploniems, silpniems ir gyvybę praradusiems plaukams. Sudėtyje esantis provitaminas B5 giliai įsiskverbia į plauko vidų ir apsaugo plaukus nuo dehidratacijos kaitinimo metu. Dvigubi polimerai didina plaukų apimtį.

 

TEXTURE CREAM
Kodas: 27296
Talpa: 100 ml

Tekstūrinis kremas, praturtintas lengvai į plaukus įsisavinamomis skaidulomis, stiprina plaukų struktūrą, plaukams suteikia papildomos apimties ir išraiškingos tekstūros džiovinimo metu.Priemones galite įsigyti: www.feminabona24.lt